High-Density Can Liner, 33 x 40, 33-Gallon, 16 Micron, Clear, 25/Roll Includes ten rolls of 25 each.
High-Density Commercial Can Liners 33 x 40 16mic Clear 250/cs
LINER|33X40|16MIC|33GL|BK
SKU: HCR-334016C
Categories: Can Liners, High-density
| Catalog Page | N/A |
|---|---|
| Individual Sell UPC Code | 79594812504 |
| Cube | 0.56 |
| Environment Conscious | No |
| Height | 0.4 |
| UOM | CS |
| Length | 1.4 |
| Width | 1 |
| MFG Item | S334016K |
| Manufacturer Website | N/A |
| MSDS Name | N/A |
| Case UPC Code | 10079600000000 |
| Breakout Header | N/A |
| Weight | 15.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 1 × 0.4 in |


