High-Density Can Liner, 24 x 33, 16-Gallon, 6 Micron, Clear Includes 20 packs of 50 each.
High-Density Commercial Can Liners 24 x 33 Clear 6mic 1000/cs
LINER|24X33|6MIC|16GAL|BK
SKU: HCR-243306C
Categories: Can Liners, High-density
| Catalog Page | N/A |
|---|---|
| Individual Sell UPC Code | 762935000000 |
| Cube | 0.56 |
| Environment Conscious | No |
| Height | 0.4 |
| UOM | CS |
| Length | 1.4 |
| Width | 1 |
| MFG Item | S243306K |
| Manufacturer Website | N/A |
| MSDS Name | N/A |
| Case UPC Code | 762935000000 |
| Breakout Header | N/A |
| Weight | 13.63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 1 × 0.4 in |


