CaterWare Deluxe Embossed Flat Aluminum Trays, 1-Comp, 12dia Packaging contains recycled content Includes 50 trays.
Pactiv CaterWare® Deluxe Embossed Flat Aluminum Trays
ALUM CTRWARE TRAY|12IN
SKU: PAC 451212A
Categories: Caterware Aluminum, Food Containers & Lids, Foodservice Disposables
| Catalog Page | N/A |
|---|---|
| Individual Sell UPC Code | N/A |
| Cube | 0.931 |
| Environment Conscious | No |
| Height | 0.88 |
| UOM | CS |
| Length | 1.03 |
| Width | 1.03 |
| MFG Item | 451212A |
| Manufacturer Website | N/A |
| MSDS Name | N/A |
| Case UPC Code | N/A |
| Breakout Header | N/A |
| Weight | 7.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.03 × 1.03 × 0.88 in |



