Clear Plastic PETE Cups, Cold, 9 oz, Regular Size Includes 20 packs of 50 each.
Dixie® Clear Plastic PETE Cups
CUP|9OZ|PLSTC|CLR
SKU: DIX CP9A
Categories: Clear Plastic Cups, Cups / Lids, Foodservice Disposables
| Catalog Page | N/A |
|---|---|
| Individual Sell UPC Code | 78731787781 |
| Cube | 2.33 |
| Environment Conscious | No |
| Height | 1.11 |
| UOM | CS |
| Length | 1.61 |
| Width | 1.3 |
| MFG Item | CP9A |
| Manufacturer Website | www.gp.com |
| MSDS Name | N/A |
| Case UPC Code | 78731887788 |
| Breakout Header | N/A |
| Weight | 21.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.61 × 1.3 × 1.11 in |



