Waxed Napkin Receptacle Liners, 7-3/4 x 10-1/2 x 8-1/2, Brown, 500/Case Includes 500 napkin receptacle liners per case.
Hospital Specialty Co. Waxed Napkin Receptacle Liners
LINER|8X7X8|SAN NAP REC
SKU: HOS 6802W
Categories: Feminine Care Products, Skin Care & Personal Hygiene, Wax Paper Liners
| Catalog Page | N/A |
|---|---|
| Individual Sell UPC Code | 753277000000 |
| Cube | 0.5 |
| Environment Conscious | No |
| Height | 0.8 |
| UOM | CS |
| Length | 0.9 |
| Width | 0.7 |
| MFG Item | 6802W |
| Manufacturer Website | www.hospeco.com |
| MSDS Name | N/A |
| Case UPC Code | N/A |
| Breakout Header | N/A |
| Weight | 10.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.9 × 0.7 × 0.8 in |
Related products
Liquid Antibacterial Soaps
Liquid Dial® Antimicrobial Soap with Moisturizers and Vitamin E



